Новини

Назад

Молебень за жертвами Волинської трагедії

: 618 2016-07-12 12:44:20

За жертв Волинської трагедії молилися в Луцькій дієцезії 8-9 липня. Екуменічний молебень відбувся 8 липня у на сільському цвинтарі с. Мельниця на Волині. Його очолив луцький ординарій єпископ Віталій Скомаровський. Також у молитві взяли участь духовенство УПЦ (МП), Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін, 30 байкерів з Польщі та 20 скаутів з України, представники місцевої влади.

Єпископ Луцької дієцезії розповів, що кожного року в храмах дієцезії відправляється заупокійна Свята Літургія, під час якої всі моляться за жертви братовбивчого спустошення, що спалахнуло на Волині в роки Другої світової війни.

«Я думаю, що це така подія, яка зцілює те, що було зламане і зіпсуте. Це дуже важливо, що ми разом збираємося тут і молимося за невинно убитих. Тому що земля Волинська щедро полита цією кров’ю невинних людей. І ці звірства війни були. І те, що ми тут, їхні нащадки, можемо разом зібратися і разом молитися за їхній упокій, за мир їхнім душам є дуже важливим. Це дуже зцілює», — зазначив єпископ.

Наступного дня, 9 липня, у самому у кафедральному соборі Луцька була відправлена Служба Божаза жертв Волинської трагедії.

Джерело: CREDO

 Назад