Новини

Назад

Міжнародна медична конференція у Митрополичій Курії

: 1958 2016-05-08 11:44:40

З благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького 6 травня у Митрополичій Курії відбулася І Міжнародна конференція з питань ампутації кінцівок, протезування та реабілітації хворих. Вступним словом її відкрив заступник голови Благодійної Організації «Українська Рада Лицарів Колумба» Юрій Малецький.

Ініціаторами й організаторами конференції були Лицарі Колумба, котрі постійно допомагають військовому шпиталю, де лікують важко хворих учасників АТО і поранених в зоні війни цивільних осіб.

За сприяння Архієпископа Мокшицького Лицарі Колумба налагодили зв’язки з висококваліфікованими фахівцями з Військової клінічної лікарні в польському місті Бидгощі та запросили їх до Львова поділитися своїм практичним досвідом з українськими військовими лікарями. Окрема увага була приділена протезуванню і реабілітації осіб, які втратили кінцівки рук і ніг.
Зі свого боку подяку гостям з Польщі висловив Олександр Герасименко, директор львівської приватної клініки Арол Плюс, яка займається виготовлення протезів.
У конференції взяли участь Генеральний Вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, директор Теологічного Інституту ім. Йосифа Більчевського о. Яцек Уліяш.
До учасників конференції звернулися зі словом Консул Польщі у Львові Мар’ян Орліковський та представники медичних департаментів Львівської ОДА і Куявсько-Поморського воєводства.

Автор : Костянтин Чавага

Назад