Новини

Назад

Міжконфесійний семінар військових капеланів у Києві

: 214 2019-04-02 10:52:51

27 березня, у Києві, відбувся міжконфесійний семінар військових капеланів, організований Департаментом військового капеланства Української Греко-Католицької Церкви та Комітетом із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Зустріч капеланів під назвою «Тут я бачу Бога», була присвячена 135-й річниці з дня народження та 75-им роковинам з дня смерті священномученика Омеляна Ковча, якого називають парохом «Майданека».

Капеланів Римо-Католицької Церкви в Україні на семінарі представляв о. Іван Заяць, головний військовий капелан Львівської архидієцезії:

- Семінар був присвячений вшануванню пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча – прикладу жертовного служіння, яким є військове капеланство в умовах війни. Це була також нагода обговорити важливі для капеланів питання. Наприклад, стан і перспективи розвитку військового капеланства у Збройних Силах України, значення присутності військового духовенства в армії. Ми мали можливість послухати доповіді представників ЗСУ та переглянути фільм «Парох Майданека».

Такі семінари і зустрічі сприяють також налагоджуванню особистих контактів та співпраці між військовими капеланами різних конфесій.

Автор : Віта Якубовська

Назад