Новини

Назад

Місія «Карітас-Спес Україна» святкує своє 25-річчя з дня заснування

: 92 2021-07-31 21:55:59

29 липня 2021 р. відбулася надзвичайна важлива подія - Національний офіс РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні на чолі з президентом о. Петром Жарковським приймав гостей з родини Карітас. У складі делегації від Карітас Європа завітав о. Міхаель Ландау (Michael Landau), президент та Марія Ниман (Maria Nyman Willems), генеральна секретарка. Карітас-Україна представляли президенти різних каденцій - Андрій Васькович та Тетяна Ставнича.

В цьому році Місія «Карітас-Спес Україна» святкує своє 25-річчя з дня заснування, тому зустріч розпочалася із презентації діяльності Місії, здобутків та напрацювань, ділилися планами на майбутнє. Виконавчий директор о. В’ячеслав Гриневич акцентував увагу на соціальному служінні Місії, подоланні бідності, опіці над літніми людьми та допомозі родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Особлива увага була приділена проєктам, направленим на щасливе дитинство та материнство, протидію домашньому насиллю.

Після спільного дружнього обіду делегація відвідала «Медично-діагностичний Центр святого Луки», а також один з будинків проєкту «Надія», направлений на протидію дитячій безпритульності, сімейному насильству, сирітству і абортам.

Як зазначив єпископ Станіслав Широкорадюк, перший президент та радник Місії, з маленьких дій розпочинаються великі справи. І саме такі зустрічі, обмін думками та досвідом сприяють соціальному служінню та є запорукою довгострокових ділових та дружніх стосунків.

Джерело: CaritasSpes

 Назад