Новини

Назад

Міністранти зі всього світу збираються до Ватикану

: 325 2018-07-25 11:53:35

З 30 липня по 3 серпня в італійській столиці буде проходити XII паломництво міністрантів з Міжнародної асоціації «Coetus Internationalis Ministrantium» (CIM), заснованої в 1960 році. У Римі очікують на 60.000 юних паломників.

Рим готується прийняти більш ніж 60 тисяч хлопчиків і дівчаток міністрантів, які подали заявки на участь у всесвітньому форумі юних помічників Церкви. У цьому традиційному щорічному паломництві візьмуть участь представники вісімнадцяти країн: Антигуа і Барбуди, Бельгії, Німеччини, Франції, Великобританії, Хорватії, Люксембургу, Австрії, Португалії, Румунії, Швейцарії, Сербії, Словаччини, Чехії, Угорщини, Сполучених Штатів Америки і України. Найчисленніша група - близько 50.000 міністрантів - прибуде з Німеччини, і її будуть супроводжувати президент Молодіжної комісії при Єпископської конференції Німеччини монс. Стефан Остер S.D.B. з єпархії Пассау.

У вівторок 31 липня юні міністранти зустрінуться з Папою Франциском під час аудієнції на ватиканській площі Святого Петра.

Девізом цьогорічного паломництва став п`ятнадцятий вірш із Псалма 34: «Шукай миру і йди за ним». В цьому псалмі бідняк радіє і дякує Господу за допомогу, яка виявилася і дивовижною і несподіваною. Прийшовши в храм, щоб принести жертву подяки, жебрак не хоче залишатися один: він бажає поділитися своєю радістю з іншими людьми. І тоді він кличе інших жебраків, усіх бідняків землі.

У цьому ж самому дусі юні міністранти, які мають намір взяти участь в міжнародному паломництві і зустрітися з Папою Франциском, мають намір висловити своє спільне бажання служити Ісусу Христу сьогодні і в дорослому житті.

Ватиканське РадіоНазад