Новини

Назад

Мільйон доларів для найкращого вчителя світу францисканця о. Петера Табічі.

: 310 2019-03-26 09:45:47

Кенійський францисканець о. Петер Табічі (o. Peter Tabichi) отримав престижну нагороду як найкращий вчитель світу. Лауреат Global Teacher Prize 2019 викладає математику та фізику серед бідних учнів в Кенії.

“O. Табачі присвятив своє життя допомозі ближнім. Він багато разів міняв життя своїх учнів, наприклад, створивши наукові клуби або реалізуючи програми, які сприяють миру між конкуруючими етнічними групами та релігіями », - йдеться в обґрунтуванні нагороди Фонду Варкі. Це некомерційна організація індійського бізнесмена Соняка Варкея. Фонд Варкі керує компанією GEMS Education, яка об`єднує 55 шкіл в Об`єднаних Арабських Еміратах, Єгипті та Катарі.

О. Табічі віддає близько 80 відсотків зарплати вчителя на реалізацію проектів для мешканців села, де він живе і працює. Він викладає в сільській школі штату Накуру в Кенії. Багато його учнів - сироти або люди з бідних верств.

"Якщо ви хочете бути великим вчителем, ви повинні творчо працювати, просувати технологію і використовувати сучасні методи навчання", - сказав о. Табічі, який був обраний з 10 тисяч кандидатів з майже 180 країн. Президент Кенії, Ухуру Кеньятта, привітав францисканців та підкреслив, що о. Табачи «є прекрасним прикладом того, чого може досягти людський дух».

За матеріалами: ekai.pl та ТСННазад