Новини

Назад

Мешканці 20 сіл у маріупольському напрямку отримають паливні брикети від акції «Папа для України»

: 1300 2017-12-05 14:45:42

Як повідомляє офіційний сайт акції, йдеться про такі села: Бердянське, Сопіно, Піонерське, Приморське, Виноградне, Лебединське, Талаківка, Гнутове, Черненкове, Пищевик, Павлопіль, Орловське, Водяне-1, Кирилівка, Новоселівка, Новоселівка-2, Степанівка, Маловодне, Запорізьке, Чермалик.

Цей проект забезпечить теплом 2413 будинків. Загалом тепло в оселях отримають понад 7500 осіб.

Член виконкому Лебединської Сопінської сільської ради, медпрацівниця пані Ілона Войтова, розповідає: «У нашому селі багато пенсіонерів, які за свою пенсію палива купити не можуть. До війни половина села була моряками, але зараз берег замінований і люди втратили роботу. Якби не допомога, напевно, не перезимували б».

А для пенсіонерки пані Любові допомога брикетами стане чи не єдиним порятунком від холоду: «Так сталося, що в мене немає газового опалення, тому вся надія тільки на вугілля, дрова чи брикети. Я вдова, чоловіка похоронила, сама хворію. Страшно, зима йде, на пенсію купити палива не можу, тож дякую вам за порятунок».

Команда «Християнської служби порятунку» працює в зоні бойових дій не перший рік, допомагаючи найбільш ураженим мешканцям прифронтових сіл. Минулої зими ХСП в межах акції «Папа для України» надала 2741 тонну паливних брекетів понад 2 тисячам домогосподарств маріупольського напрямку.

 Назад