Новини

Назад

Матері Божій Винниківській дякували за чудо

: 1011 2019-08-20 14:48:18

У санктуарії Матері Божої Винниківської, що у Винниках біля Львова, 15-17 серпня відзначали храмове свято - Внебовзяття Пресвятої Діви Марії.

Три дні релігійних подій – Меси, молебні, але також сімейні фестини і ярмарок. Найкращі традиції відпустових урочистостей щороку гуртують не лише парафіян, але й багатьох мешканців містечка, а також гостей з-за кордону, повідомляє портал CREDO.

Святу Месу в неділю очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава. У проповіді він звернувся до присутніх із такими словами: «Нас зібрала тут усіх разом урочистість Внебовзяття Пресвятої Діви Марії й у зв’язку з цим може закрастися така думка, що це така прощальна урочистість, що Мати Божа нас покидає. Та фрагмент з Євангелія, котрий ми сьогодні читаємо, показує, що Марія після Благовіщення йде в гори до Єлизавети, щоби бути з нею. Щоби бути із кожним з нас. Поспішає на допомогу. Вона нас не покидає, навпаки – Її присутність серед нас стає дуже особливою. Марія з нами у всьому, чого ми досвідчуємо на щодень. Усе що нам залишається – це покірно дозволити Їй прийти до наших домівок, родин і сердець, як це вчинила Єлизавета. Маємо дозволити Марії привезти нас до Ісуса.»


Цьогорічна урочистість була особливою для дівчинки Яринки та її сім’ї. Дівчинка впала у кому внаслідок ускладнень після кору. Лікарі не давали жодної надії, проте парафіяни санктуарію Матері Божої Винниківської молилися безперервно за її одужання і сталося справжнє чудо. Яринка не тільки вийшла з коми, але цілковито відновилася. Сьогодні ця жвава, активна дівчинка вітала єпископа Каву на початку Меси. Вдячні батьки, під час процесії з дарами, принесли в дарунок Матері Божій срібне серце.

Свято, організоване настоятелем о. Леонтієм Саламоном та його парафіянами, тривало до пізнього вечора. Забави для дітей, виступи танцювальних та співочих гуртів, ігри та ярмарок. Кошти, зібрані на ярмарку, підуть на реставраційні роботи храму та інші потреби парафії.

Джерело: CREDO

 Назад