Новини

Назад

Марш на захист життя у Запоріжжі

: 920 2015-09-29 00:00:00

27 вересня 2015 р. в Запоріжжі відбувся перший Марш на захист життя та сім’ї. Він зібрав до своїх лав кілька тисяч християн різних конфесій, мусульман, євреїв і всіх людей доброї волі, кому не байдужа доля ненароджених дітей та захисту інституту сім’ї як союзу чоловіка й жінки.

Марш пройшов головним проспектом міста. На головній площі Запоріжжя виступили представники духовенства, громадських організацій, сімей та обласної адміністрації. Говорилося про цінність людського життя як дару Божого та необхідність його захисту на законодавчому рівні, від моменту зачаття до природної смерті. Також про потребу не допустити визнання в Конституції України права укладати гомосексуальні союзи. Акція закінчилась оголошенням і підписанням Звернення до Президента України та Голови Верховної Ради щодо захисту життя та сім’ї.

Про недільний Марш за життя розповів його головний організатор — єпископ Ян Собіло.

«Учора після обіду в Запоріжжі пройшов перший Марш за життя. До нас приєдналися і греко-католики, і православні, й протестанти різних деномінацій; також були юдеї та мусульмани. Усі разом ми йшли від мерії до облдержадміністрації, а після маршу відбувся молитовний мітинг, де різні конфесії у молитовних виступах просили Бога, щоб дав нам силу захистити життя ненароджених дітей. Лунали пісні, а також свідчення людей, які мають змогу розповісти про те, що Бог творить чудеса ще в лоні матері. Наприклад, були ситуації, коли лікар-гінеколог казав, що треба робити аборт, оскільки дитина народиться хвора, з синдромом Дауна, а народжувалися здорові діти. Але були свідчення і про те, що навіть якби народилася хвора дитина, то вбивати її не можна, треба прийняти це життя як великий дар і це завдання для всіх нас — старших братів і сестер, які мали змогу народитися, щоб ми могли усіма способами захищати тих наших молодших братиків і сестричок, які чекають на нашу допомогу в лонах своїх матерів.

Марш за життя — це декілька тисяч людей, яких об’єднав дух миру. Християни і нехристияни, усі йшли наповнені братерською любов’ю та поєднані однією думкою: треба допомогти народитися всім дітям, яким загрожує смерть через нерозуміння матерів; треба, щоб матері полюбили своїх дітей ще до їхнього народження».

Джерело: Кредо, Римо-Католицька Церква у ЗапоріжжіНазад