Новини

Назад

Нунцій Клаудіо Гуджеротті та Митрополит Мечислав Мокшицький: Римо-Католицькій Церкві в Україні потрібні нові єпископи та дієцезії

: 1693 2016-11-23 09:34:03

Своїми враженнями про 47-ме пленарне засідання Конференції Єпископату України поділились Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Гуджеротті та Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький.

У розмові з католицькими ЗМІ Львова та України Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Гуджеротті поділився інформацією про тематику обговорень на Пленарному Засідання КЄУ РКЦ: “Під час тривалих засідань, ми роздумували про важливі моменти із життя Римсько-Католицької Церкви в Україні, особливо про її майбутнє, що можна зробити для подальшого розвитку Церкви в Україні”.

Нунцій зазначив, що у звязку із стрімким розвитком Української Церкви, потрібні нові зміни, нові люди — зокрема розглядається можливість створення нових дієцезій в Україні, нових єпископів-помічників - це є нагальна потреба із погляду на швидкий ріст кількості віруючих. Зі свого боку Архієпископ, Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький доповнив цю інформацію і сказав, що така потреба особливо відчувається у Запоріжжі і Житомирі. Також додав, що Львівська архідієцезія і Києво-Житомирська дієцезія найбільше потребують зараз нового єпископа-помічника.

За матеріалами Католицького Медіа ЦентруНазад