Новини

Назад

Любачів пам’ятає кардинала Яворського

: 270 2021-07-29 11:00:29

25 липня 2021 р. у конкатедрі бл. Якова Стрепи в Любачеві відкрили пам’ятну дошку на честь кардинала Мар’яна Яворського. Від 1984 до 1991 рік він був апостольським адміністратором Львівської архідієцезії із місцезнаходженням у Любачові. А також від 1991 до 2008 рік Львівським митрополитом.

Очолив урочистісь єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава OFM Conv та проповідь виголосив єпископ Жешувської дієцезії, давній знайомий кардинала Мар’яна. Після Святої Меси єпископ-емерит Харківсько-Запорізької діє цезії Мар’ян Бучек, як давній співпрацівник кардинала Мар’яна в Любачові та у Львові відкрив пам’ятну дошку в Любачівській конкатедрі, біля таблиці Св. Йоану Павлу II.

Після завершення церемонії було теж відкриття пам’ятної таблиці на новій кільцевій дорозі в Любачеві, яка отримала ім’я Алеї Кард. Мар’яна Яворського. На цій алеї було висаджено дванадцять яворів, дерев, які спільно садили єпископи, представники уряду, польського парламенту та представники місцевого самоврядування. Любачів вдячний кардиналу Яворському за запрошення в 1991 р. до Любачова Папи Йоана Павла II.

Фото: Гжегож Яворський

єп. Мар’ян БучекНазад