Новини

Назад

Львівський митрополит передав мощі св. Шарбеля парафіяльній громаді св. Ядвіги в Жешові

: 560 2019-04-06 13:38:44

28 березня 2019, мощі святого Шарбеля, пустельника 19-го століття і цілителя з Лівану, отримала парафіяльна громада Святої Ядвіги Цариці в Жешові. Це перша церква в Жешові, де вірні зможуть помолитися і попросити для себе і своїх близьких заступництва маронітського ченця.

Урочисту інторонізацію мощів святого Шарбеля очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський. У проповіді він підкреслив актуальність послання ліванського чудотворця, який у своєму житті ревно адорував Ісуса Христа, прихованого у Пресвятій Євхаристії, вів аскетичне та смиренне життя.

Архієпископ Мокшицький закликав усіх вірних наслідувати приклад життя святого Шарбеля, який свідчив віру і любов до Бога.

Після Святої Меси відбувся молебень за заступництвом святого Шарбеля разом із молитвою про зцілення. На завершення кожен вірний міг вшанувати мощі і прийняти олію св. Шарбеля. У церемонії інторонізації мощів взяли участь понад 2000 віруючих з Жешова та його околиць.

Молебень за заступництвом святого Шарбеля в парафії буде відбуватись кожного місяця, 28 числа, під час вечірнього богослужіння о 18.00.

о. Krzysztof Cieśla
Фото. Bartłomiej Siuta
Джерело: diecezja.rzeszow.pl

 

 

 Назад