Новини

Назад

Львівський митрополит передав мощі Бл. Якова Стрепи парафії Святого Спасителя в Лодзі.

: 1535 2019-03-02 09:49:31

У четвер, 28 лютого, в куріальній каплиці архієпископ Мечислав Мокшицький урочисто передав мощі Блаженного Якова Стрепи, парафіяльній громаді Святого Спасителя в Лодзі. Щоб отримати мощі до Львова прибули представники парафії на чолі з настоятелем о. Гжегожом Клімкевичем.

«Нехай Божий люд молиться перед тими реліквіями. Нехай отримує благодаті за заступництвом блаженного галицького архієпископа і нехай наслідує його у вірі та ревності», - зазначив архієпископ у своєму слові, яке скерував до гостей.

о. Гжегож Клімкевич поділився своєю особистою історією з Блаженним Яковом Стрепою та сказав: «Перша зустріч, яку я мав з блаженним Яковом була у 2015 році, коли з о. Миколаєм Леськів, ми відвідали о. Яцека Валігуру в Галичі, два тижні після віднайдення одягу блаженного. Це було моє перше знайомство з Блаженим Яковом, який пізніше пробудив мою душу, я все більше і більше знав про нього, я також говорив про нього.
Рік тому, 21 жовтня 2018 року, я прибув на Урочистість бл. Якова до Галича. Потім народилася дуже сильна думка про те, щоб реліквії бл. Якова також були у моїй парафії в Лодзі. Я завжди мріяв, що в моїй парафії були мощі, тому що ми ще не мали жодної реліквії.
Завдяки допомозі єпископа Лодзі Гжегожа Рися і відкритості митрополита Львова Мечислава, наша парафія отримала блаженного  Якова, за що я дуже вдячний».

Настоятель зазначив, що реколекції великого посту в парафії Святого Спасителя в Лодзі цього року очолить єпископ Едуард Кава, який приблизить особу блаженного вірним. Наприкінці реколекцій. єпископ Едуард урочисто введе реліквії бл. Якова Стрепи до парафії.

Світлини: о. Микола Лесків

Автор : Олександр Кусий

Назад