Новини

Назад

Львівський Митрополит зустрівся із очільниками Фонду Конференції Католицьких Єпископів США

: 356 2018-06-27 12:22:41

Архієпископ зустрівся з керівництвом Фонду допомоги церкві в Центральній та Східній Європі при Конференції католицьких єпископів США, зокрема з особами, котрі відповідають за реалізацію проектів в Україні, владикою Джоном Майклом Ботіном та пані Тетяною Ставнича.

26 червня Львівський Митрополит зустрівся із очільниками Фонду, пані Тетяною Ставнича, директоркою Фонду допомоги церкві в Центральній та Східній Європі, Конференція католицьких єпископів США (USCCB – The United States Conference of Catholic Bishops) та владикою із США Джоном Майклом Ботіном (John Michael Botean), членом Священного Синоду Румунської Греко‑Католицької Церкви.

Під час спілньої розмови обговорювалися справи відновлення церков у Львівській Архідієцезії при підтримці фонду. Перш за все Архієпископ подякував за вже зреалізовані проекти та добру співпрацю, за довголітню підтримку нашої Церкви, за допомогу та реалізацію освітньо-виховавчих проектів для нашої молоді та виразив своє сподівання про майбутню підтримку та обговорили подальші плани.Назад