Новини

Назад

Львівський Митрополит на Урочистості Пресвятої Богородиці в Жешові

: 469 2018-09-15 13:07:06

12 вересня о 18.00 в урочистість Жешівської Пресвятої Богородиці біля базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії в Бернардінських садах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочисту Святу Месу. Співслужили єпископи із Жешова, провінціал бернардинів о. Теофіль Чарняк, священики, які під час семінарійної формації проходили військову службу та багатьох інших. На Євхаристії були присутні представники міської влади та підкарпатського воєводства, військові, численні вірні.

Митрополит Львівський, посилаючись на слова, які Марія скерувала до Якова Адо та згадуючи ювілей 100-річчя незалежності, між іншим сказав: «Ми є народом, якому царює Марія, і ми можемо пишатися тим, що в нашій історії ми завжди почували себе біля Неї вільними».

Після Святого Причастя полковник Маріуш Стопа, очільник Воєводського військового штабу, вручив офіцерські відзначення священикам та членам родини померлих священиків, які, як семінаристи, служили в армії з 1959 по 1980 рік.

Представники сімей подарували архієпископу Мокшицькому фігуру Ісуса Христа Доброго Пастиря та в свою чергу Львівський Митрополит передав місцевій громаді Святий Розарій з перлів, який належав Св. Йоану Павлу II.

Наприкінці єпископ Ян Вонтроба довірив у молитві усі родини під захист Жешівської Пресвятої Богородиці.

За матеріалами: bernardyni.rzeszow.plНазад