Новини

Назад

Львівські Дні молоді: будьте як Марія, не бійтеся ставити запитання!

: 556 2018-09-09 11:18:06

У п’ятницю 7 вересня 2018 року в Брюховичах біля Львова, на території Вищої духовної семінарії св.Йосифа, розпочалися ХVII Дієцезіяльні дні молоді. Цього року учасників об’єднують слова з Євангелія від Луки (1,30): «Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога».

350 учасників з різних куточків Львівської архідієцезії, а також представники інших дієцезій та гості з Польщі розпочали свою зустріч співом гімну до Святого Духа. Після вечері першу конференцію виголосив о.Вальдемар Павелєц. Він дуже натхненно розповідав присутнім про служіння, яке можуть здійснювати лише вільні люди, лише у спільноті і лише ставлячи запитання. Також отець повчав про те, що означають невдача та перешкоди у служінні, чого вони мають нас навчити, що Господь нам хоче через це сказати.

— Будьте як Марія. Не бійтеся запитувати: як це станеться, як це буде, а чому я? Ставте ці запитання. Не бійтеся спитати в Бога: чому я тут, яким я маю звідси вийти? Якщо не ставитимеш цих запитань, то не почуєш відповіді!

Спільна Свята Меса, яку очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава, була кульмінаційним моментом першого дня і стартом для подальших зустрічей, спілкування, молитви та прослави. У проповіді єпископ звернувся до молоді з заохоченням до особистої зустрічі з Богом, до того, щоби в усьому, що відбувається довкола, бачити Його дію, Його бажання зустрітися, перемінити нас:

— Часто, виходячи з Євхаристії, ми не пам’ятаємо того, що було в Євангелії. Ми не відчуваємо, що Господь хотів нам щось сказати, а Він хотів торкнутися нашого серця, зустрітися з нами у нашому серці. (…)Ми всі сьогодні чекаємо на переміни, наша Церква їх потребує, наша країна їх потребує, усі хочемо, щоб наше життя стало кращим, і молимося про мир у нашій країні. Та ми чекаємо, що все це прийде звідкись зовні, а Господь нам каже, що дасть нам відродження і нове життя зсередини, від серця. Дозвольте Богові зустріти вас сьогодні у ваших серцях. Дозвольте собі тишу, особисту зустріч із Богом.

На завершення єпископ Едвард висловив сподівання, що нове покоління — сьогоднішня молодь — стане справжнім майбутнім Церкви, її надією, і буде творити Церкву живу, діяльну, наповнену Христом Адже лише Він може дати нам те, чого ми так прагнемо: бути щасливими, давати щастя і жити повним життям.

День завершився адорацією Пресвятих Дарів та Вечірнею, а також благословенням із розісланням.
Фото автора
Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад