Новини

Назад

Львівська пошта і філателісти вшанували 100-ліття від дня народження св. Йоана Павла ІІ

: 463 2020-05-18 13:07:54

18 травня на Львівському поштампі архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в урочистому погашенні пам`ятним спеціальним поштовим штемпелем конвертів і персоніфікованих марок з нагоди 100-ліття від дня народження Святого Йоана Павла ІІ.

Директор Львівської обласної дирекції "Укрпошти» Микола Ростов пояснив, що цій події поштовики завдячують місцевим філателістам, зокрема Олександру Жарівському.

«У всьому завдячую Божому Провидінню, бо від задуму до реалізації, всього за три дні вдалося запроектувати, погодити в Києві й виготовити штемпель, а у Львові видрукувати марки із зображенням св. Йоана Павла ІІ та латинської катедри і греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові, де у 2001 році відбулася зустріч Святішого Отця з молоддю» - сказав Олександр Жарівський. Свого часу він багато приклався до виготовлення філателістичної продукції, присвяченої візиту Папи Йоана Павла ІІ до Львова та проголошення його Блаженним Католицької Церкви.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував поштовикам і філателістам за їхній вклад у вшанування 100-ліття від дня народження Святого Йоана Павла ІІ.

Організатори події передали пропам’ятні конверти і марки до Музею Львівської Архідієцезії, де окрема експозиція, присвячена св. Йоану Павлу ІІ.

Автор : Костянтин Чавага

Назад