Новини

Назад

Лист-співчуття Апостольського Нунція архієпископа Клаудіо Ґуджеротті з приводу смерті батька архієпископа Мечислава Мокшицького.

: 1421 2016-10-03 10:18:56

Його Екселенція Архієпископ Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит Львівський
Голова Конференції Єпископів України


Екселенціє, Всечесніший і Дорогий Отче Архієпископе!
Я отримав звістку, що Ангел Смерті прийшов забрати дорогого батька Вашої Екселенції пана Петра, щоб відвести його у віковічні обійми Господа всілякого Милосердя. Християнська віра є без сумніву великою втіхою, зважаючи теж на те, що він помер у Ювілейний Рік Божого Милосердя.

Яка це велика втіха для Вас і для всієї його дорогої родини! Ми усвідомлюємо людський біль розлуки, передусім для священика та єпископа, який завжди залишається особливо привязаним до своєї родини, з якої походить.

Від імені Святішого Отця Франциска висловлюю мої найщириші співчуття та запевнення, що не забудемо у молитвах про того, котрий передав Вам життя. У той важкий час запевнюємо у близькості всіх синів та доньок, а передусім священиків, ченців та черниць у Митрополичій Архідієцезії у Львові, до якої Вас покликали щоб її очолити. Запевнюємо про память усіх католицьких дієцезій в Україні а також багатьох осіб, котрі шанують та люблять Вас, яких є справді багато в різних закутках світу.

Без сумніву, на зустріч Вашому коханому батькові вийде св. Йоан Павло ІІ, котрий ставився до Вас як батько і був дуже вдячний за синівське та віддане служіння, яке Ви здійснювали при ньому впродовж багатьох років. Прошу запевнити всіх родичів, друзів, знайомих і всіх котрі братимуть участь у святому обряді похорону про Апостольське благословення яке Святійший Отець Франциск уділяє Вам та всім присутнім.

Прошу прийняти вираз належної шани у Христі.

 

Київ, 01 жовтня 2016 року

 

 Назад