Новини

Назад

Лицарі Колумба Львівських Рад привітали архиєпископа Мечислава Мокшицького із 10 річницею митрополичого служіння

: 456 2018-11-29 16:16:08

26 листопада Лицарі Колумба Львівських Рад взяли участь в урочистій Літургії з нагоди 10-ї  річниці введення на митрополичий престіл архиєпископа Мечислава Мокшицького,  яка відбулась у Львівському митрополичому Архикатедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

У Літургії також взяли участь Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Гуджеротті, митрополит Львівський архиєпископ Ігор Возняк, численні владики католицької церкви латинського та візантійського обрядів.

Після Літургії брати-лицарі привітали архиєпископа Мечислава із його першим ювілеєм на цій посаді та вкотре висловили свою вдячність за те, що саме він спільно із Блаженнішим Святославом запровадили в Україну наш Орден та завжди активно підтримують його діяльність.

"Для нас - велика честь бути тут сьогодні разом із іншими єпископами, але ми ще більше гордимося тим, що можемо бути з Вами в братерстві Лицарів Колумба на благо Католицької Церкви та нашої Держави" - зазначив Територіальний секретар бр. Ю. Малецький у привітальному слові.

Світлини: Katedra-Lwowska

Джерело: lytsarikolumba.com

 Назад