Новини

Назад

Логотип Апостольської подорожі Папи Франциска до Грузії

: 720 2016-08-20 10:49:25

«Pax vobis» - «Мир вам», – таким є гасло Апостольського візиту Папи Франциска до Грузії, який він здійснить наприкінці вересня й на початку жовтня цього року. Ці слова з 20 глави Євангелії від Івана, якими Ісус звернувся до апостолів у день Свого воскресіння, написані латинською та грузинською мовами на логотипі подорожі.

 

Вибір теми миру, як пояснює ватиканський часопис «L’Osservatore Romano», бажає підкреслити як збіг подорожі з Ювілеєм Милосердя, так і заклик до миру в усьому світі та згаданому регіоні зокрема. Сам Папа Франциск, говорячи про майбутню подорож під час загальної аудієнції 30 червня, так окреслив її мету: «З одного боку – вшанувати давнє християнське коріння, присутнє на цих землях, завжди в дусі діалогу з іншими релігіями та культурами, а з іншого – підтримати сподівання та стежки миру».

На логотипі подорожі зображено стилізований хрест, який пригадує традиційний грузинський хрест святої Ніни, євангелізаторки народу, а жовтий, червоний та білий кольори є кольорами ватиканського та грузинського прапорів.

Джерело: Радіо ВатикануНазад