Новини

Назад

LECTIO DIVINA— БОЖЕСТВЕННЕ ЧИТАННЯ СВОГО ЖИТТЯ В СВІТЛІ СЛОВА БОЖОГО

: 3746 2016-11-22 15:51:41

Школа Молитви Божим Словом

Запрошуємо на чергову (ІІ) вікендову сесію Школи Молитви Божим Словом, яка відбудеться з 09 по 11 грудня 2016 р. в Архідієцезіяльному Домі Прочанина в смт. Брюховичах, вул. Львівська 62. Початок сесії в п`ятницю 09 грудня о 17.00 год., завершення 11 грудня 14.00 год.

Попровадить сесію о. Олег Саламон, духовний керівник, психолог і психотерапевт.
В рамах нашої школи будуть організовуватися вікендові систематичні сесії для всіх хто прагне практи-кувати молитву Божим Словом щодня. Кожну сесію ведуть священники відповідальні за школу або за-прошені духівники в атмосфері пустелі і тиші з індивідуальним духовним супроводом.

Відповідальні за школу:

о. мгр ліц. Олег Саламон — навчався в Католицькому Університеті в Любліні (КУЛ) і Папському Уніве-рситеті Св. Йоанна Павла ІІ, магістр ліценціат з біблійної теології, закінчив Школу Вихователів Дієцезіальних Духовних Семінарій та Монаших Згромаджень ім. бл. Івана Павла ІІ у Кракові. Викладач біблійних наук в Львівській МВДС, в інституті св. Йосифа Більчевського та в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві. Духовний керівник, психолог та психотерапевт.

о. др Віталій Буковський — випускник університету Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві, док-тор теології внутрішнього життя, закінчив Школу Вихователів Дієцезіальних Духовних Семінарій та Монаших Згромаджень ім. бл. Івана Павла ІІ у Кракові. Отець духовний та духовний керівник у Митрополичій Вищій Духовній Семінарії РКЦ, Львів-Брюховичі. Викладач теології внутрішнього життя в Львівській МВДС та інсти-туті св. Йосифа Більчевського.Назад