Новини

Назад

Культову будівлю домініканського костелу в смт. Богородчанах повернуто римсько-католицькій громаді.

: 764 2020-06-19 17:07:12

16 червня 2020 року згідно з розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підписом голови ОДА Віталія Федоріва будівлю костелу передано в безоплатне користування релігійній громаді Римсько-Католицької Церкви парафії Відвідин Пресвятої Діви Марії селища Богородчан.

Після довгих років старань громади і священників, які служили цій спільноті, можемо з вдячністю сказати: «Слава во вишніх Богу, а на землі мир людям доброї волі». Боже Провидіння вчинило так, що культову споруду повернуто її давнім власникам, тобто теперішнім жителям Богородчан римсько-католицького віросповідання. Бог відкрив серця багатьох людей доброї волі, від яких залежало це рішення. Серед них не можемо не згадати митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа Української Православної Церкви, колишнього голову Богородчанської районної державної адміністрації Франко Єжака та голову селищної ради Ростислава Зарембу. Можна сказати, що довершили ці старання працівники управління культури, національностей і релігії ОДА та сам голова державної адміністрації Віталій Федорів.

Уповаючи на Божу милість і опіку Пресвятої Діви Марії Богородчанської віримо, що ця святиня наповниться молитвою вірних і спів прослави лунатиме в її мурах. Це буде ще одне місце, де вірні зростатимуть у вірі й побожності, а також молитимуться за мир і процвітання нашого краю.

Фото: ua.igotoworld.com

о. Владислав ІващакНазад