Новини

Назад

Коронування образу Божої Матері Цариці Сердець в Домбрувках поблизу Ланцута

: 377 2018-09-04 21:49:05

У неділю, 2 вересня, 2018 р. в Домбрувках поблизу Ланцута відбулась Коронація образу Богоматері Цариці Сердець. Урочисту Месу, під час коронації, очолив архієпископ Адам Шаль, митрополит Перемишля. Також був присутній архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський Митрополит, архієпископ Юзеф Міхалік, єпископ Томаш Голуб з Чехії, єпископ Станіслава Ямрожек, священики, семінаристи, вірні, представники державної влади та місцевого самоврядування, а також віруючі з різних частин Польщі та за кордону.

У свої проповіді архієпископ Мокшицький зазначив, що прибув до Домбрувки як паломник зі Львова та Трускавця, просити про мир в Україні. Він прийшов як голос совісті, який закликав припинити війну та припинити нищити людське життя. У перших реченнях своєї проповіді архієпископ пригадав початок історії образу Богоматері з Трускавця та історію людей, які перші приходили перед її обличчя.

Після проповідь відбулася коронація образу Богоматері Цариці Наших Сердець. На закінчення отець настоятель Чеслав Пруцналь промовив молитву, в якій віддав під покрову Пресвятої Діви Марії всіх парафіян.

Прослухати проповідь Архієпископа М. Мокшицького.

Світлини: przemyska.plНазад