Новини

Назад

Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб 8/09/2018

: 542 2018-09-09 11:44:28

8 вересня у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа у Брюховичах під проводом Архієпископа Мечислава Мокшицького відбулася Конгрегація духовенства і богопосвячених осіб, які служать у Львівській Архідієцезії.

На запрошення Митрополита перед присутніми виступив отець Вітольд Юзеф Ковалів, головний редактор "Волання з Волині", котрий зокрема поділився своїми думками про Трагедію Волинську.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував усім священикам та богопосвяченим особам за участь і приготування процесії Блаженого Якова та коротко розповів про приготування до XV Звичайної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання», яка у жовтня ц.р. відбудеться у Ватикані.

Святу Месу для учасників Конгрегації духовенства і богопосвячених осіб та учасників ХVII Дієцезіального Дня Молоді під гаслом «Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога», який цього дня також проходив у Львівській ВДС, очолив Архієпископ-сеньйор Дам’ян Зімонь з Катовіц. Співслужили Архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії Юзеф Павлічек, Ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі.

Автор : Олександр Кусий

Назад