Новини

Назад

Конгрегація духовенства Львівської Архідієцезії у Брюховичах

: 3846 2017-06-01 21:22:05

1 червня, у Вищій Духовній Семінарії в Брюховичах відбулася Конгрегація духовенства Львівської Архідієцезії. На зустріч з отцем-Митрополитом архідієцезії прибули священики та монашество з усіх парафій Львівської архідієцезії. Ця зустріч була поєднана із IX Архідієцезійним з’їздом Літургійної служби.

Реферат-лекцію на початок зустрічі відчитав о. Станіслав Фірут SAC – відповідальний за перегринацію Фатімської Богородиці в Україні. Отець розповів про перегниацію фігурки Матері Божої Фатімської парафіями нашої дієцезії та всієї України, ще рах наголосивши на актуальності послання Фатімської Богородиці, котра закликала людство до покаяння за гріхи людства та невпинної молитви.

Євхаристію очолив Митрополит Мечислав Мокшицький, якому співслужив єпископ Марян Бучек, єпископ-номінант Едвард Кава OFMConv та Генеральний Вікарій о. Юзеф Павлічек.

У гомілії, єпископ-номінант Едвард Кава, коментуючи фрагмент Євангелія від св. Луки про милосердного самарянина закликав зібраних на літургії прийняти це Слово Боже як євангелізацію сумління.

На завершення Лутургії всі присутні відспівали гімн Боже Великий Єдиний.

Завершилася конгрегація обговоренням поточних справ та стану парафіяльного життя нашої дієцезії, а єпископ-номінант Едвард Кава, запросив усіх присутніх на урочисту Євхаристію під час якої він буде рукоположений на єпископа.Назад