Новини

Назад

Концерти на честь Христа Царя і 100-річчя від дня народження св. Йоана Павла ІІ. Співучий ювілей церковних хорів.

: 184 2020-11-24 10:14:32

Ювілей музичних колективів відбувся в день св. Цецилії 22 листопада в храмі св. Йоана Павла ІІ у Львові. Щоб уникнути занадто великих зборів, деякі колективи співали в рамках ринкових богослужіннь, а ввечері, перед і під час Меси, виступив хор Євангельської Церкви «Віфанія» разом з пастором Ярославом Емхою, співала також група «Проміння Милосердя» з парафії в Рясному на настоятелем о. Рафаль Зборовським. Останній гурт з Парафії Божого Милосердя виступив в костюмах святих, які були представлені в Парафії на балі Всіх Святих. 

Година співу перед месою та під час самої служби нагадували слова св. Йоана Павла ІІ: "Музика не є доповненням до літургії, але є виразом участі - це сама літургія".

Хор Євангельської Церкви "Віфанія" є одним з п`яти музичних груп цієї живої громади, яка збирається у колишній францисканському храмі та монастирі на вул. Замарстинівська. Пастор Ярослав Емха з хвилюванням згадував, як кардинал Мар`ян Яворський відвідав колись зруйновані монастирські споруди та дав дозвіл на її відбудову та використання братами-євангелістами, щоб «Божий дім виконував своє призначення».

Гурт "Променя Милосердя", заснований о. Рафаль Зборовський у 2016 році. Він збирає молодь та дітей. Диригент та керівник Мар’яна Ометюх провіла ансамбль співати не лише у материнській Парафії Божого Милосердя, а й в інших церквах та сценах України та Польщі.

«Sal terra» - це нова музична група Парафії св. Йоана Павла ІІ, була заснована 12 - 14-річними парафіянами. Співає на недільних месах о год. 11 помагає чи парафіянам заспівати похвальних пісень.

Спільна агапа в залі Бл. О. Майкл Макгівні зміцнила зв`язки, "тих, котрі творять красу літургії".

о. Гжегож ДраусНазад