Новини

Назад

Комунікат Директора ВЗД о. Славоміра Зелінського з нагоди Урочистості Божого Тіла

: 11588 2016-05-20 13:22:57

Всечесні Отці!
Дорогі Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!


Близько є Урочистість Божого Тіла, яка цього року припадає у неділю 29 травня 2016 року. У Католицькій Церкві вона є нагодою щоб засвідчити свою віру перед усім світом.

Для нас, вірних Католицької Церкви на Україні, це також вираз нашої присутності та підкреслення латинської традиції, яка вже багато віків вписується в історію християнства на тих теренах, а особливо у місті Львові, яке вже понад 600 років є митрополичою столицею і садибою Архієпископів львівських.

З цієї нагоди заохочую та щиро запрошую взяти участь у Святій Месі та Євхаристійній Процесії. Традиційно збираємося в нашій Катедрі на Святій Месі о 11.00, а після неї вирушаємо у процесії до храму св. Марії Магдалини, затримуючись біля чотирьох вівтарів, адоруючи Пресвяті Дари і слухаючи слів Євангелія.

Запрошуючи усіх, прошу водночас, щоб кожна львівська парафія була представлена хоругвами та знаменами, літургійною службою, дітьми, що сиплять квіти в святковому одязі з Першого Причастя. Нехай це буде наше спільне свято, а водночас свідчення іншим, що ми йдемо по житті з Ісусом Христом, який залишився з нами у Пресвятих Дарах, щоб бути для нас іжею, що дає життя вічне.

У Ювілейному Році Божого Милосердя, в 25-ту річницю відновлення структур Католицької Церкви в Україні і 15-ту річницю візиту св. Йоана Павла ІІ до Львова, даймо свідчення вдячності Богові за дар свободи і отримаймо ювілейний відпуст жертвуючи його за себе або за померлих, що страждають у чистилищі.

Вже сьогодні, я дякую за Вашу присутність, спільну молитву та свідчення віри.


Зі священичим привітанням

о. Славомір Зелінський, OFM Conv,
Директор ВЗД

Львів, 20 травня 2016 р.

 

УВАГА!

Комунікат слід прочитати під час кожної Святої Меси, у неділю 22 травня 2016 року.Назад