Новини

Назад

Комунікат Директора ВЗД о. Славоміра Зелінського OFM Conv на Завершення Року Милосердя

: 10531 2016-11-05 12:28:36

Всечесні Отці і Особи Богопосвяченого Життя!
Дорогі Брати і Сестри!

Завершується Надзвичайний Ювілейний Рік Божого Милосердя, котрий у нашій архідієцезії був позначений перегринацією Образу Ісуса Милосердного.

Ми добре знаємо, що усе, що має свій початок, повинно мати і завершення. У нашій архідієцезії головні урочистості на завершення Року Милосердя та перегринації відбудуться у катедрі у Львові в понеділок 14 листопада 2016 року, о 18.00 і будуть поєднані з початком ре колекцій для священиків.
У Стаційних Храмах і в кожній парафії архідієцезії урочиста подяка на завершення Року Милосердя слід відправити у неділю, 13 листопада 2016 року.
Цього дня після центральної Святої Меси перед виставленими Пресвятими Тайнами прошу відмовити Коронку до Божого Милосердя, відновити Акт Відання парафії Божому Милосердю (текст у додатку), відспівати гімн „Тебе Бога славимо” і якщо дозволять обставини, пройти євхаристійною процесією навколо храму.
Дякуючи за багато добра, особливо того духовного, яке було нашим уділом під час Ювілейного Року і перегринації Образу Ісуса Милосердного, докладімо усіх старань, щоб не втрати тих дібр, але примножувати їх до більшої слави Божої, для користі вірних і свого спасіння.
Користуючись нагодою дякую усім Священикам, Монахам та Монахиням і Вірним, за достойне і повне віри прийняття Образу у парафіях. Нехай Боже Милосердя буде з Вами по всі дні вашого життя, а особливо у час смерті.


З братнім привітом
о. Славомір Зелінський, OFM Conv,
Директор ВЗД

Львів, 4 листопада 2016 р.

Akt zawierzenia parafii

Акт віддання парафії

 Назад