Новини

Назад

Колядування в Чернівцях

: 2825 2015-12-28 11:40:03

Різдвяні свята це не лише час дозвілля, яке проводимо зі своїми родинами під час грандіозного застілля. Але це також час прослави Бога за те, що забажав прийти на землю й оселився між людьми. Цікавим є той факт, що Боже пришестя на землю відбулося в сім′ї.

Тому ця істина надихнула прихожан з парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Чернівцях на досить відважний вчинок – прославлення новонародженого Дитяти вулицями міста. Цю місію здійснили члени «Руху Назаретських Родин».

Зазвичай прославляємо Господа в різдвяний період колядками. Отож прихожани нашої парафії вирішили також прославити Бога колядуванням, при чому підготувалися до цієї події досить креативно, перевтілившись в біблійних персонажів. В наслідок цього 26 грудня чернівчани на вулицях свого міста могли зустріти Марію з дитятком Ісус, св. Йосифа, трьох Царів, небесних Ангелів та пастушків, які своєю появою дивували містян а також пригадували про народження Ісуса Христа.

Під час різдвяних мандрів, наші колядники разом зі священиками відвідували різні домівки, співали колядки, молились в намірах господарів осель, а також в театралізованій формі виражали побажання. Кожен хто відкрив двері своєї домівки перед колядниками, мав змогу почути побажання не лише українською мовою, але й польською та румунською. І в колядників і в добрих людей що їх приймали вдома, залишилось безліч фантастичних й незабутніх вражень. Однак найбільшою радістю для всіх учасників різдвяної мандрівки, була можливість прославити Господа, котрий прийшов на землю й приніс нам спасіння.

За матеріалами: rkc.cv.uaНазад