Новини

Назад

Коляда семінаристів ВДС у Митрополита Мечислава Мокшицького

: 2419 2017-02-02 19:19:11

Сьогодні, в свято Стрітення Господнього семінаристи нашої духовної семінарії в Брюховичах на запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького прибули до Митрополичої Курії щоб разом ще раз колядувати та розділити радість Різдва Христового. Вже вдруге семінаристи з настоятелями зустрічаються разом зі своїм пастирем архієпископом Мечиславом у Митрополичій Курії.

 

Зустріч розпочалася відвідинами музею історії Львівської архідієцезії, коротку і грунтовну екскурсію залами якого провів о. Кшиштоф Шебля.

Після відвідин музею у каплиці дому Львівських архієпископів семінаристи з настоятелями та Митрополитом помолилися Ангел Господній в намірах померлого єпископа Станіслава Падевського.

Після спільної молитви семінаристи представили господарю дому - Митрополиту Мечиславу імпровізований різдвяний вертеп та разом колядували польською, українською та латинською мовами.

Дякуючи семінаристам та настоятелям за відвідини та коляду, архієпископ Мечислав Мокшицький закликав їх берегти та поширювати традиції прославляння народженого Господа спільним колядуванням та відвідуванням один одного.

 Назад