Новини

Назад

Колоквіум Європейських Парафій у Львові

: 292 2019-07-30 14:46:52

В Семінарії Святого Духа УГКЦ на Хуторівці у Львові розпочався Колоквіум Європейських Парафій. У ньому бере участь 150 делегатів з Іспанії, Мальти, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Румунії, Бельгії і України. Темою є пошук напрямків місії парафії у сучасному світі.

Учасники брали участь у недільній Службі Божій в церкві Різдва Богородиці на Сихові. До Парафії св. Йоана Павла ІІ прибула Анна Гумір з Женеви, представляючи ситуацію Церкви у Швейцарії і задіяння мирян у житті місцевих парафій.
Представниками Римо-Католицької Церкви України в цьому колоквіумі є священники і вірні з Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові та з Буська.
Під час праці в мовних групах обговорювано проблематику свободи у парафіях: як поставити межу поміж прийняттям людини і моральними вимогами. Небезпекою є і відразу ставити високі вимоги а це може відштовхнути віддалених.
Одночасно парафія є місцем для усіх, навіть і осіб сильно поранених гріхом, котрі живуть далеко від моральних принципів. Двері для них відкриті, але це не може скасувати етичні вимоги.Назад