Новини

Назад

Катехези Неокатехуменальної Дороги у парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові

: 8138 2016-02-05 14:21:18

Щиро запрошуємо на катехези для дорослих та молоді, які проголошуються у парафії св. Йоана Павла ІІ.

Вже від 25 січня цього року у Римо-католицькій парафії св. Йоана Павла (в каплиці Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету), що по вул. Хуторівка 35 а, щопонеділка і щочетверга о 19:15 відбуваються Катехези Нової Євангелізації для дорослих та молоді.

Коли? щопонеділка і щочетверга о 19.15

Де? у Римо-католицькій парафії св. Йоана Павла, вул. Хуторівка 35 а

Доїзд автобусами: 4А, 7, 11, 14, 16, 23, 26, 32, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 53, 54, 116, 117, 287)

 

Катехези проголошують катехісти і настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус.

Христос Воскрес!

 

Довідка:

Майже у ста країнах світу, вже більше як сорок років проводяться особливі реколекції, які називаються катехези  Неокатехуменальної Дороги.

Катехизи (з грецького «проголошувати») проводяться групою мирян (подружжя і неодружені) разом зі священиком. Катехісти (так називаються ті, котрі ведуть катехизи) не мають богословської освіти (за винятком сященика) але передають отримане ними навчання, опираючись на досвіді правдивості проголошених наук. Спільноти створені в наслідок катехиз, проходять формування віри, яке називають «Дорогою неокатехуменальною».

Катехуменат (від грецького «слухати») означає час дозрівання неохрещенного до хрещення. В випадку, коли час зростання у віри переживає охрещений, тоді його формація називається повторним катехуменатом, тобто неокатехуменатом.

Катехизи отримали дуже добру оцінку зі сторони церковної влади. Св. Йоан Павло назвав їх «католицькою дорогою формування віри відповідною для сучасної людини» а Папа БенедиктXVI “даром Духа Святого для сучасної Церкви”.

Катехизи не вимагають віри, і тому відповідають одночасно для осіб сильно віруюючих, котрі прагнуть поглибити свою віру, а також для тих, котрі щиро шукають Бога. Для усіх. В Україні вже 25 років щороку в кількох містах відбуваються ці катехизу.

У Львові катехизи відбувались і на далі проголошуються  в греко- і римо-католицьких парафіях:

таких як: св. Йоана Павла ІІ (РКЦ), св. Климентія Папи і Вознесіння Господнього на Левандівці (УГКЦ).

Про Неокатехуменальну Дорогу, численні промови, Церковні листи і документи  (Пап римських і найвищих єрархів) про цю форму євангелізації дивись:

www.camminoneocatecumenale.itНазад