Новини

Назад

Карітас-Спес на з`їзді руху Фоколярів

: 826 2018-07-03 10:56:21

З 27 червня по 1 липня у м. Львові відбувається З`їзд Руху Фоколярів, які зібрались на «Маріяполь», що означає «будувати місто Марії". Так як Марія прийняла Слово Боже, так і Рух Фоколярів вчиться від Марії втілювати Боже Слово у життя.

Важливо, що цей рух бачить Ісуса Христа, як центр у своєму житті. Рухаючись до Нього, наслідуючи Його, зрозумівши Його, як відкинутого на хресті, в кожній терплячій людині – бачать покинутого Христа.

На цій екуменічній зустрічі є присутні вірні римо-католикої та греко-католицької церкви, Реформати (протестанти) та православні Вірменської церкви (Львів) і вся екуменічна спільнота налічує бл. 190 осіб. Завдяки цим міжконфесійним зустрічам тут присутні представники з багатьох країн, а саме: Словенії, Угорщини, Німеччини, Чехії, Словакії та України.

Під час Зустрічей відбулася презентація діяльності Карітас-Спес в Україні. Президент Карітас-Спес Україна отець Петро Жарковський розповів про діяльність Релігійної місії Карітас-Спес Римсько-Католицької Церкви в Україні. В основі діяльності організації лежить прагнення підтримати тих, хто зневірився, дати їм надію, огорнути милосердям та у такий спосіб глибше пізнавати Божу любов та милосердя.

Отець Петро Жарковський розповів, як Карітас-Спес у Львівській дієцезії за допомогою соціального підприємництва за благодійну пожертву реалізується продукція бджільництва (мед, свічки, пилок). Завдяки благодійним Акціям, підтримуються та реалізовуються різноманітні дитячі проекти. а саме благодійні проекти для дітей-сиріт; дітeй, позбавлeних батьківськоі опіки; допомагаєте дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей; дітям і молоді з обмеженими можливостями.

Щиро дякуємо усім, хто підтримує нас та допомагає нам реалізовувати благодійні проекти для дітей!

Джерело: Карітас-Спес у Львівській дієцезіїНазад