Новини

Назад

Кардинал Мар`ян Яворський: «Святий Йосиф довіряв Божому Провидінню»

: 563 2019-03-21 12:02:36

19 березня під головуванням кардиналів Мар`яна Яворського та Станіслава Дзівіша в храмі сестер бернардинок у Кракові відбулися урочистості на честь святого Йосифа. Проповідь виголосив кардинал Мар`ян Яворський. Він підкреслював мудрість, духовну зрілість і мужність святого Йосифа.

- Святий Йосиф зустрівся з великою таємницею Божої присутності в особі Найсвятішій Матері. Це не означає, що він все зрозумів. Він усвідомлював, що Марія виходить за межі всіх людських можливостей. Він знав, що Вона відзначається винятковою святістю - пояснював ієрарх.

Кардинал підкреслив, що святий Йосиф відіграв велику роль у приході Сина Божого на землю. - Якби не його мудрість і духовна зрілість, то прихід Ісуса на світ був би неможливий. Як Син Божий міг народитися і бути поза сімейним життям? - запитував проповідник. Кардинал додав, що Йосиф був людиною, яка довіряє Божому Провидінню, і що це принесло добрі плоди в його житті. Говорячи про його мужність, кардинал Яворський зазначив, що Йосиф з Назарету намагався повністю віддати своє життя Ісусу і "вчився того, що означає, що Він є Сином Божим".

У святій Месі брали теж участь отці бернардини, які доглядають за храмом, спільнота сестер, а також численні паломники. Під час Меси кардинал Станіслав Дзівіш подякував за роки єпископського служіння у 21-шу річницю прийняття єпископських свячень.

Довідка:

Монастир і костел сестер бернардинок у Кракові існують з 1646 року. З цього часу існує і культ св. Йосифа. У святині, безперервно з 1884 р. відбувається поклоніння Пресвятим Дарам.

за матеріалами diecezja.pl
фото о. Павел Куммер

Автор : Андрій Пеканець

Назад