Новини

Назад

Капелани пенітенціарної служби з турботою про православних братів

: 77 2021-11-23 15:19:22

16 листопада 2021 р., об 11:00 год у Міністерстві Юстиції - Департаменті з питань виконання кримінальних покарань відбулась зустріч керівництва Служби з представниками Душпастирської Ради при Мін`юсті (голова ради о.Григорій Драус та о.Віктор Яценко).

Темою зустрічі було «Дотримання принципів релігійної свободи». На жаль ситуація зараз така, що в ряд установ не допускаються капелани від Української Православної Церкви, не зважаючи на те,що у в`язницях існують вірні цієї Церкви, та навіть побудовані силами капеланів каплиці,та окремі будівлі.

В ході зустрічі о.Григорій підкреслив, що державний урядовець зобов`язаний діяти виключно в рамках закону, і не виявляти при цьому своїх особистих переконань, в тому числі і релігійних. Керівництво обіцяло вирішити цю проблему і слідкувати за дотриманням прав на релігійну свободу. Представники інших Церков в плані в`язничного служіння підтримало Українську Православну Церкву в їхньому служінні серед осіб позбавлених волі.

Катерина Романівна Шандигаєва.
Керівник Бюро Голови Душпастирської ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі Міністерства Юстиції України.Назад