Новини

Назад

Канонічна візитація в Краківці та Глиницях.

: 185 2021-03-02 17:43:40

28 лютого відбулася канонічна візитація в парафії Святого Якова Апостола в Краківці і Народження Пресвятої Діви в Глиницях. В неділю о 10:30 парафіяни разом зі своїм настоятелем кс. Тадеушом Леговичом привітали при брамі до храму Єпископа Едварда Каву з хлібом і сіллю і процесійно при співі Барки увійшли до храму. 

Після молитви у храмі, отець настоятель привітав Єпископа і приблизив коротку історію Парафії, після цього була Свята Меса котру очолив Єпископ і сказав слово Боже до парафіян. Після Меси була зустріч з парафіянами і оглядання зруйнованого храму.

О 13.00 годині єпикоп Едард Кава разом з канцлером кс. Владиславом Гримським прибули до парафії Народження Пресвятої Діви Марії в Глиницях, де також парафіяни діти і молодь привітали Єпископами віршиками і з хлібом і сіллю. І в процесії під спів пісні Барка українською мовою увійшли до храму. Тут також Єпископ очолив Святу Месу і проголосив проповідь до людей звертаючи увагу на більшу довіру до Бога а не довіра ідолам і іншим забобонам показуючи віру і довіру Авраама котрий не боявся скласти в жертві свого єдиного сина. Після Меси освятив відновлену фігуру Матері Божої і позолочене табернакулюм і було благословення дітей. Після благословення була зустріч з парафіянами. Була повна каплиця людей, дітей і молоді в Глиницях.

Після зустрічі Єпископ з Пресвятими Дарами відвідав 95 річну хвору парафіянку Ганну Батицку і потім поїхали у помешкання настоятеля для підпису парафіяльних книг.

О. Тадей ЛеговичНазад