Новини

Назад

Канонічна візитація парафії св. Валентина в Калуші

: 3193 2017-09-25 18:15:23

У пятницю 22 вересня розпочалася канонічна візитація деканату Галич. 22 i 24 вересня архієпископ Мечислав Мокшицький митрополит львівський здійснив візитацію парафії св. Валентина в Калуші. Його супроводжували генеральний вікарій о. інфулат Юзеф Павлічек і о. канцлер Владислав Гримськй.

22 вересня архієпископ і священики які його супроводжували прибули до Калуша. Cпочатку відбулася візитація канцелярії а потім архієпископ відвідав старий, вже недіючий цвинтар і митрополит з віринми котрі були присутні відмовили коронку до Божого милосердя.

Після молитви на цвинтраі архієпископ відвідав вдову Терезу Смольську, хворого Дмитра Репямяка. Потім відбулася зустріч у родині Валентини та Василя Беників.

Перед Літургією відбулася зустріч з молодюю.

О 19.00 була звершена Свята Меса. З нагоди початку візитації в деканаті, з архієпископом співслужило 9 священиків з того деканату, отець канцлер і генеральний вікарій. Також співслужив єпископ-помічник Едвард Кава котрий буде візитувати деякі парафії того деканату.

В другий день візитаці, у неділю 24 вересня о 9 вранцы була звершена Свята Меса украънською мовою. З єпикопом співслужили настоятель парафії о. Роман Стадник, канцлер та генеральний вікарій. Після Літургії архієпископ розмовляв в костелі з людьми.

Відбулася зустріч з Трояндами Живого Розарію і молитва однієї частини Розарію, а потім була звершена Свята Меса польською мовою, яку співслужили настоятель, канцлер і генеральний вікарій.

Після Святої Меси була зустріч з вірними і так завершилася візитація парафії в Калуші.Назад