Новини

Назад

Канонічна візитація парафії Внебовзяття ПДМ у Трускавці та св. Варвари у Бориславі

: 3893 2016-10-19 14:38:16

Минулої неділі, 16 жовтня, в рамках візитації деканату Стрий, єпископ помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий та канцлер Курії Владислав Гримський здійснили канонічну візитацію парафії Внебовзяття ПДМ у Трускавці та св. Варвари у Бориславі

У парафіях служать отці редемптористи: о. Кшитоф Щиґло CSsR i о. Даріуш Сьвіда CSsR та Сестри Служебниці Старовейскє: с. Терез Новосядло та с. Юлія Лягутко.

Єпископ Леон в обох парафіях святкував Євхаристію, перед якою його вітали парафіяни. Також єпископ ознайомлювався з ітсорією парафії і слухав звіту настоятеля.

Після Святих Мес була зустріч з парафіянами, а також з дітьми та молоддю у катехетичних залах.
В Бориславі єпископ Леон відвідав найстаршу парафіянку пані Христину Курпєль якій виповнилося 97 років. Єпископ уділив їй Святого Причастя і поблагословив. Таакож була коротка розмова за чаєм. На зустрічі були присутні дві доньки пані Христини: Мечислава і Данута.

Після обіду були відвідини багатодітної родини Нагірничів Олесі та Юрія та їхніх дітей Дмитрика, Вікторії та Христини. Вони поділилися з нами своїми радостями та печалями, а діти похвалилися своїми талантами.

На завершення візитації ми відвідали цвинтар у Трускавці та помолилися за померлих.

о. Кшиштоф Щиґло CSsR

 Назад