Новини

Назад

Kанонічна візитація парафії Непорочного Зачаття ПДМ у Лопатині

: 3258 2017-03-24 13:04:33

У неділю, 19 березня 2017 р. відбулася канонічна візитація у парафії Непорочного Зачаття ПДМ у Лопатині, яку прові архієпископ Мечислав Моушицький та канцлер Курії о. Владислав Гримський.

Після привітання 9.30 в каплиці св. Антонія у Корсові була звершена Свята меса, а після Літургії ми відвідали пані Марію, хвору парафіянку.

Об 11.30 ми прибули до Лопатина, де після привітання архієпископа настоятелем і парафіянами ми разом брали участь у Святій Месі. Після Євхаристії відбулася зустріч з парафіянами, а потім спільна молитва на місцевому цвинтарі при могилі о. Шафранського та генерала Дверніцького.

Об 15.00 ми відвідали храм Пресвятого Серця Ісуса у Стоянові, де після Святої Меси та зустрічі з парафіянами подалися на вечерю до родини Щигельських, яка багато вчинили для повернення місцевого храму.

Час візитації був для парафіяльної спільноти часом підсумування духовних та матеріальних здобутків, але передусім часом слухання вказівок та захочення нашого пастиря до подальшої плідної праці та розвитку спільноти.

За дар спільної молитви та пастирську турботу та благословіння архієпископу Мечиславу Мокшицькому ми щиро дякуємо.

о. Казімєж ВисоцкіНазад