Новини

Назад

Канонічна пастирська візитація парафії Св. Миколая у Бібрці, св. Антонія в Куровичах та св. Лаврентія в Погорільцях

: 2156 2017-03-13 09:46:26

В Днях 11- 12 березня відбувалася важлива подія в житті нашої парафії-з канонічною пастирською візитацією у нас перебував архієпископ Мечислав Мокшицький. Як родичі чи друзі навідують нас, так у нашій парафії загостював наш духовний батько, наставник і посланець самого Ісуса. Два дні пролетіли досить швидко, але вражень і роздумів залишили по собі багато.

Участь в Службах Божих, зустріч з молоддю, візит до діток на урок катехези, відвідування хворих та окремих родин, служба Божа та зустріч з парафіянами в с. Куровичі та у с. Погорільці, Зустріч з священниками інших конфесій, розмова з мером міста-це далеко не весь перелік того що встиг зробити архієпископ Мечислав Мокшицький. Дивує його працездатність, бажання знати особливості та проблеми парафій. Вражає тихий, спокійний, але досить переконливий голос.

Це голос Пастиря, голос Наставника. І два дні ми як соняшники повертали голови до нього. Надіємось що його візит не залишив нікого байдужим. Щиро дякуємо за приїзд до нашої скромної і невеличкої парафії, та обіцяємо виконувати обіцянки котрі давали Вам Ваша Ексцелеціє, будемо молитися за Вас і просимо про молитву за нас та нашу парафію.

 

 Назад