Новини

Назад

Йоан Павло ІІ не обмежив своїми словами свободу, лише нагадав, що вона може бути також тривожною: Архієпископ М. Мокшицький очолив папську месу у місті Валбжих.

: 1141 2018-04-09 12:11:02

У 13-ту річницю смерті Папи Йоана Павла II близько півтори тисячі людей брали участь у папській Месі. 7 квітня на стадіоні у місті Валбжих була організована свята Меса. Очолив Урочистості та виголосив проповідь  архієпископ Мечислав Мокшицький - секретар Йоана Павла II в 1996-2005 рр.

Вітаючи всіх учасників Святої Меси, Ординарій Єпископ Ігнатій висловив задоволення тим фактом, що у місті Валбжих продовжується ця традиція молитовних зібраннь в річницю народження для неба Св. Йоана Павла II.

- Цьогорічні святкування збігаються зі сторіччям повернення незалежності Польщі. З цієї нагоди ми усвідомлюємо, що суверенітет, хоч і відновлений, є, однак, такою великою цінністю, що про нього завжди слід дбати. - Для поляків виключним провідником на шляху до свободи був і залишається святий Йоан Павло II. Керуючись Святим Духом протягом усього його понтифікату, і особливо через паломництво на батьківщину, проголошував та і попереджав нас про пастку свободи, позбавленої цінності, яка базується на Декалозі та Євангельському послання, - підкреслив єпископ Дец.

У гомілії, Архиєпископ Мечислав нагадав, що Св. Йоан Павло ІІ постійно в своєму вченні говорив про важливість свободи. За словами проповідника, ці слова все ще актуальні. І все-таки Йоан Павло ІІ не обмежив своїми словами свободу, лише нагадав, що вона може бути також тривожною. - Ніхто з нас не сумнівається в тому, що Святіший Отець був такою душею, яка підтримала нашу Батьківщину, нашу свободу. Польща, у св. Фастині, у св. Йоану Павлу II та інших святих отримали великий подарунок, щоб побудувати свою справжню свободу і незалежність, фундаментом якої є Бог, будь вдячною, і Він Тебе піднесе, - закликав на завершення проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Джерело: Марек Зигмунт, Валбжих naszdziennik.pl

Фотографії: dziennik.walbrzych.plНазад