Новини

Назад

Італійці виступають рішуче проти одностатевих зв`язків

: 937 2015-10-19 12:10:11

Як виникає з опитування опублікованого останніми днями щоденною газетою "Avvenire", три чверті італійців рішуче проти закону про одностатеві шлюби. 

Схожу кількість сподає також щоденна газета "Corriere della Sera". Багато вказує на те, що не малу роль у досягненні того результату відіграли публічні виступи італійських єпископів.
В Італії вже багато місяців йде боротьба за легалізацію партнерських зв’язків. Цю боротьбу давно супроводжують вуличні демонстрації на захист сім’ї. Італійський проект закону, окрім можливості укладення цивільних зв’язків геями чи лесбійками, допускає також усиновлення дітей тими парами. Цей закон будь якою ціною хоче просунути лівоцентриський уряд Маттео Ренці.
Цей закон гостро критикує Церква в Італії. І вже від самого початку. Преса все частіше цитує висловлювання Голови Єпископської Конференції Італії. – Що це за уряд, котрий марнує стільки часу та енергії на такі нелогічні питання, як закон про партнерські зв’язки? Уряд Матео Ренці тим самим відставляє в кут традиційну сімю. А саме вона є основою всього супільсьтва!" - говорив вчора (18 жовтня 2015) Голова Єпископської Конференції Італії, архієпископ Нунціо Джалантіно на італійському телеканалі Rai Tre.
Під час прямого ефіру програми "In mezz`ora" (За пів години) архієпископ Нунціо Джалантіно, відомий своєю безпосередністю та сильним словом, звернувся як до католиків так і до невіруючих: "Ми не можемо розвести руками. Ми немаємо права мовчати у питаннях сім’ї та її традиційного, нормального образу". Також він питав: " Невже легалізація гомо зв’язків це така важлива проблема для всієї країни? Що подумає про нас прибулець, котрий приземлиться на летовищі у Римі і купить першу-ліпшу газету? Що ми втратили ідентичність, що не маємо для вирішення інших серйозних справ, як легалізація чийогось гріха! Водночас я хочу сказати світу: Італійці не хочуть того закону і не подобається нам те, що діється і що чинить уряд". І додав: "Я хочу щоб політики усвідомили собі, що сім’я це не лише проблема Церкви, але дійсність прописана у Конституцію і суспільствов". Архієпископ Джалантіно підкреслив, що вірить у те, що уряд Маріо Ренці не призведе до ситуації, в яку буде змушений увійти Ватикан і сам папа.
Сьогодні висловлювання архієпископа цитують провідні газети над Тибром. До тієї пори позиція Церкви у соціальних питаннях не згадувалася так часто.

Джерело: Gość Niedzielny


<p>Matteo Renzi</p>

Matteo Renzi


Vescovo Galantino

<p>Vescovo Galantino</p>


Назад