Новини

Назад

Iнавгурація нового навчального року в Теологічному Інституті ім. св. Йосипа Більчевського

: 519 2020-09-18 16:23:38

«Головним завданням, який бере на себе Теологічний Інститут святого Йосипа Більчевського – це проголошення Воскреслого Христа» сказав Львівський Митрополит 18 вересня в Брюховичах під час iнавгурації нового 2020/2021 навчального року в Теологічному Інституті

Iнавгурація розпочалася о 16.00 зі Святої Меси, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький у співлужінні з єпископом помічником Едуардом Кавою. Разом з ними молилися викладачі, семінаристи, студенти та працівники семінарії.

У проповіді архієпископ звернувся до студентів такими словами: «Наша віра має сенс, коли ми віримо у Воскресіння. Спільнота Церкви живе і євангелізує не тому, що Ісус помер, а тому, що Він воскрес. Тому ви і вивчаєте теологію, бо прагнете проголошувати Христа і Його науку… Головним завданням, який бере на себе Теологічний Інститут святого Йосипа Більчевського – це проголошення Воскреслого Христа».

Та підсумував: «Тому нехай час навчання стане часом примноження дарів, даних вам Богом. Не закопуйте їх, але діліться ними, примножуйте, збагачуйте знаннями і вірою, пам’ятаючи про те, що від того, хто багато отримав, і очікують багато.»

 

Автор : Олександр Кусий

Назад