Новини

Назад

IV ярмарок «Польський Святвечір на Порубіжжі»

: 827 2015-12-13 09:36:01

З ініціативи Асоціації польських підприємців Львівщини 12 грудня у Палаці мистецтв у Львові відбувся IVпросвітницький ярмарок «Польський Святвечір на Порубіжжі».

Про традицію облатка зокрема розповів настоятель митрополичої базиліки о. прелат Ян Нікєль. Свою друковану продукцію представив львівський осередок Товариства Святого Павла, були представники католицького радіо. Різдвяні сувеніри пропонували члени Благодійного Фонду «Даймо Надію».

Можна було долучитися до збору коштів на будівництво костелу в Моршині. Різноманітну їстивну продукцію привезли з села Пнікут Мостиського району співробітники й активісти Релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії.

Вірні РКЦ, які належать місцевих польських товариств і організацій, підприємці охоче ділилися звичаями і традиціями участі у Святвечорі. Можна було не лише побачити, а й навчитися виготовити різдвяні прикраси для своєї оселі. Господині пропонували скуштувати смачні вігілійні страви, ділилися своїми рецептами.

На цьогорічний ярмарок загостила делегація з Сілезького воєводства Польщі. Львів’яни гідно оцінили їхні регіональні смаколики. Про наближення Різдвяних свят також зворушливо нагадали всім маленькі перебрані колядники. 

Автор : Костянтин Чавага

Назад