Новини

Назад

ІI турнір з мініфутболу серед міністрантів на кубок Архієпископа Мечислава Мокшицького

: 4135 2016-01-19 12:58:31

14-15 січня 2016 року в Івано-Франківську відбувся ІI турнір з мініфутболу серед міністрантів на кубок Архієпископа Мечислава Мокшицького. 

Вже вдруге господарями турніру була римсько-католицька парафія Господа нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту. Цього року учасниками турніру окрім господарів були команди з парафії бл. Якова Стрепи зі Старого Скалату, що на Тернопільщині, а також дві команди з Львівщини: Внебовзяття Пресвятої Діви Марії з Рудок і Народження св. Йоана Хрестителя з Мостиськ.
Турнір розпочався Святою Месою в парафіяльному храмі мід проводом о. Юрія Василенка настоятеля парафії Внебовзяття ПДМ з Рудок, і місцевих душпастирів о. Гжегожа Подоловського і о. Владислава Іващака.
Після спільної Євхаристії розпочався футбольний турнір, який передбачував групову стадію і матчі за І і ІІІ місця. Після яскравого групового турніру перше місце в групі заняла команда з Рудок, дальше розмістилися Мостиська, Ст. Скалат і Івано-Франківськ. В матчі за ІІІ місце переконливу перемогу святкувала команда з Тернопільщини. Натомість у фіналі зустрілись команди з Львівщини. Переможцями турніру і володарями кубка стали міністранти з Мостиськ, перемігши команду Рудок з рахунком 4-1.
Не було переможених, бо в серцях була радість спільної зустрічі, молитви і змагань. Дякуємо Богові за цей час словами св. Йоана Павла ІІ: «Це сприяюча нагода, щоб подякувати Богу за дар спорту, через який людина тренує своє тіло, розум і волю, знаючи, що все це є даром Творця»

 Назад