Новини

Назад

ІІ Паломництво журналістів до Санктуарію Матері Божої Бердичівської

: 1433 2016-06-06 14:30:54

«Комунікакція і милосердя: плідна зустріч» під таким гаслом у суботу 4 червня проходило ІІ Паломництво журналістів до Санктуарію Матері Божої Бердичівської.

Зустріч розпочалася спільним знайомством у залі монастиря отців кармелітів. Після реєстрації Святу Месу в намірах журналістів Католицької Церкви очолив єпископ Віталій Скомаровський Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії.

Після Євхаристії відбулася зустріч відповідальних за ЗМІ у дієцезіях, а потім о. Дієґо Мартін Саез, директор Католицького Медіа-Центру прочитав лекцію на основі послання папи Франциска журналістам.

О. Дієго заакцентував увагу на тому що ми не можемо не серйозно сприймати цифрову реальність, бо це також дійсність в якій зустрічаються люди.

Завершилася зустріч спільним обговоренням поточних справ та молитвою до Матері Божої Бердичівської яку очолив о. Микола Мишовський.

Від Львівської архідієцезії у паломництві взяли участь ою Олександр Кусий, відповідальний за душпастирство засобів соціальної комунікації, Світлана Оношко, засновниця паломницького центру Святого Христофора, Олена Кулигіна, журналістка та Андрій Чорний, працівник відділу засобів соціальної комунікації.Назад