Новини

Назад

Голова Житомирської ОДА зустрівся з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Віталієм Кривицьким

: 799 2017-08-25 19:10:48

В Житомирській області дуже успішно працює Рада Церков, де і представники влади, і релігії завжди можуть відкрито обговорити нагальні питання. Завдяки співпраці влади та усіх релігійних конфесій на Житомирщині немає міжконфесійних протистоянь. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, на цьому наголосив 22 серпня голова ОДА Ігор Гундич, під час зустрічі з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви Віталієм Кривицьким. «В області дуже успішно працює Рада Церков, де і представники влади, і релігії завжди можуть відкрито обговорити нагальні питання. Ми готові до співпраці з усіма релігійними громадами. Завдяки цьому нам вдається обходити «гострі кути» у сфері релігії. Співпраця між владою і релігією дуже важлива, адже люди ідуть зі своїми проблемами або до влади, або до Церкви», – зазначив Гундич.

За словами єпископа Віталія Кривицького, під час його представлення у Житомирі він відчув підтримку та єдність різних релігійних конфесій. Крім того, через велику кількість католиків на Житомирщині, тут простіше об’єднувати релігійну громаду та робити корисні справи не лише для Церкви, але і для людей.

Джерело: КМЦ з посиланням на УНІАННазад