Новини

Назад

Глядіть на Святого Йоана Павла: Архієпископ М. Moкшицький на з’їзді родини шкіл Йоана Павла ІІ у Тлущі

: 194 2019-05-27 16:15:56

У м. Тлущі відбувся XXXII Національний конгрес родини шкіл Йоана Павла II. У ньому взяли участь 40 шкіл з усієї Польщі, які мають ім’я Святого покровителя. Серед учасників з`їзду були також школи з Вільнюса та Гродно. Свідченням про життя і святість Йоана Павла ІІ – поділився близький співпрацівник Святого Покровителя, Архієпископ М. Мокшицький.

Зустріч була організована початковою школою Йоана Павла в Тлущі. Дводенний з`їзд почався 24 травня Святою Месою у храмі Преображення Господнього. Літургію очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський митрополит, і співслужили єпископ Варшавсько-празької дієцезії Ромуальд Камінський і єпископ з Радому Генрик Томасік, душпастир шкіл імені Йоана Павла II.

У своїй проповіді архієпископ Мокшицький зазначив, що святий Йоан Павло ІІ був хорошим батьком, мудрецем і провідником. "Про це ми знаємо із численні свідчень молодих людей", - сказав він.

І він додав, що Святий Йоан Павло ІІ є прикладом прекрасного і повноцінного життя, в якому не було життя для себе, а для Бога і для нас.

Ваша присутність в Тлущі є підписання цього свідоцтва і підтвердження того, що варто дивитися на його спосіб життя, де було місце для Бога, сім`ї, церкви, друзів, де було час читати книги, ходити в гори, плавати на каное, писати листи і відвідати родинний дім. Він мав час на все, тому що поважав час, який є даром Бога, - сказав проповідник.

За Святим Папою Митрополит заохочував учнів жити в особливій дружбі з Христом: «Коли вам важко, переживаєте негаразди або якесь розчарування, нехай ваші думки линуть до Христа, який любить вас, який є вірним супутником і допомагає вам перемагати всі труднощі» - процитував святого Йоана Павла ІІ.

Після літургії біля пам`ятника св. Йоана Павла II були покладені квіти.

Фото: Agata Ślusarczyk /Foto Gość

Джерело: kosciol.wiara.plНазад