Новини

Назад

Футбольний поєдинок львівських семінаристів із командою парафії Воздвиження Всечесного Хреста

: 1819 2016-10-11 17:03:14

Нещодавно на Буковині гостювали семінаристи з Вищої Духовної Семінарії у Львові-Брюховичах. Це був інтеграційний виїзд, пов`язаний з цікавою культурною програмою, яка складалась з численних екскурсій в Румунію, в Кам`янець-Подільський а також центральною частиною та околицями столиці Буковини. В цій насиченій програмі знайшлось також місце для такої спортивної події як футбольний двобій із командою з парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Чернівцях.

Гра була справді запеклою. Вже у першому таймі було зрозуміло, що семінаристи перемоги так просто не подарують, тому створили неабиякий напад. Це спонукало наших хлопців до створення хорошого захисту а також до стрімких випадів в бік противника. Таким чином перший тайм закінчився одним голом у наші ворота, а також двома голами в ворота семінаристів. Причому один із них вони закотили собі самі. В другому таймі запекла боротьба продовжилась під час якої кожна із команд знову забила по одному голу. Тому завдяки наполегливій грі наших гравців і енергійній підтримці наших вболівальниць чернівецька команда виграла з рахунком 3:2.

Результат футбольного протистояння зовсім не зіпсував настрою нашим гостям. Тому вже в вечері разом із священиками-настоятелями обидві команди зустрілися на парафіяльному подвір`ї, де за спільними розмовами смакували запашні ковбаски підсмажені на грилі.

Джерело: Парафія Воздвиження Всечесного Хреста

 Назад