Новини

Назад

Францисканська родина відзначила 20-ліття відходу до Господа Слуги Божого Рафаїла Керницького

: 1158 2015-11-30 18:15:14

«Незломний пастир» - під такою назвою 28 листопада в львівському костелі св. Антонія відбулося вшанування пам’яті Слуги Божого о. єпископа Рафаїла Керницького, францисканця, з нагоди двадцятиліття його відходу до Господа. 

Храм численно заповнила францисканська родина – монахи на чолі з Делегатом Провінціала Ордену Францисканців о. Едвардом Кавою OFMConv., сестри Францисканки Родини Марії, представники Францисканського Ордену Світських (ФОС) на чолі зі старшою настоятелькою Західного регіону Любою Височинською.

Святу Месу очолив харківсько-запорізький єпископ-емерит Мар’ян Бучек, котрий у своїй проповіді пригадав свої зустрічі з отцем Рафалом та звернув особливу увагу на його ревне служіння для католиків двох обрядів, незважаючи на численні погрози і переслідування з боку радянської влади.

Після завершення Святої Меси своїми свідченнями про Слугу Божого Рафаїла Керницького поділилися кс. канонік Владислав Дерунов з Мостиськ і сестри Францисканки Родини Марії, діяльність яких відновив о. Рафал, довголітній настоятель львівської катедри. У спільній молитві та зустрічі взяли також участь посланці спільноти ФОС східного обряду з міста Тернополя на чолі з асистентом ІІІ Чину св. Франциска о. Юстиніяном Городечним ЧБМ. Після обіду відбулося представлення новостворених спільнот в Мукачеві та в Ключарках і тернопільської греко-католицької спільноти світських францисканців.

Автор : Костянтин Чавага

Назад